BKM Express ile Kanyon’da kasasız alışveriş deneyimi!

14 Mart 2018
249 Görüntülenme

Bankalararası Kart Merkezi, D&R ve İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi iş birliğiyle Türkiye’de ilk tamamen kasasız alışveriş deneyimini sunmaya başladığını duyurdu. Kanyon Alışveriş Merkezi’nin etkinlik alanına kurulan Kanyon Cam Oda’da alışveriş merkezinin ziyaretçileri, kasiyer olmadan D&R’dan alışveriş yapabiliyor.

Cam Oda projesi kapsamında 31 Mart 2018 tarihine kadar Kanyon AVM’ye gelen BKM Express üyeleri, Kanyon Cam Oda’daki D&R’da kasasız alışveriş yapmanın yanı sıra her 30 TL’lik alışverilerinde 10 TL indirim fırsatından yararlanacak. BKM Express, ödeme teknolojisini KPay altyapısıyla sağlıyor.

Dünya genelinde de henüz test edilen kasasız alışveriş deneyiminin sergilendiği Kanyon Cam Oda, özellikle bu teknolojiyi merak edenler tarafından yoğun ilgiyle karşılaşıyor. Kasasız ödeme ile birlikte alışveriş tamamen dijitalleşirken kasa kuyruğu da bu çözüm ile birlikte tarihe karışıyor.

İlginizi çekebilir

LG G7 ThinQ Türkiye’de satışa sunuldu
Mobil
39 okunma
Mobil
39 okunma

LG G7 ThinQ Türkiye’de satışa sunuldu

Mert Yamak - 19 Temmuz 2018

Bir süredir akıllı telefon pazarında beklediği başarıyı elde edemeyen LG'nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu LG G7 ThinQ, Türkiye'de resmi…

Türkiye’de kartlı ödemeler yılın ilk yarısında yüzde 20 artış gösterdi
Sektörel
48 okunma
Sektörel
48 okunma

Türkiye’de kartlı ödemeler yılın ilk yarısında yüzde 20 artış gösterdi

Haber Merkezi - 19 Temmuz 2018

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) 2018 yılının ilk 6 aylık verilerini açıkladı. Kart kullanmanın sağladığı avantajların yanı sıra banka hesabı sahibi…