Instagram’da 4,2 milyon takipçiye sahip 19 yaşındaki Belle Delphine’nin satışa çıkardığı banyo yaptığı su tamamen tükendi.

Delphine ‘susamış oyuncu çocuklara banyo suyu’ etiketiyle bu bu suyu Instagram’da paylaşmış ve 500 binden fazla beğeni almıştı. Ancak Delphine’nin kavanozlara koyduğu ve tanesini 30 dolardan sattığı banyo suları tamamen tükendi. Peki bunları kim satın aldı?

Bir Instagram kullanıcısı Guardian’a DM’den şunları yazdı: “Belle Delphine, hem güzel, hem dışa dönük hem de mizah anlayışı olan biri. Banyo suyunu tam anlamıyla açıklayamasam da ‘konuşan’ bir parça olduğunu söyleyebilirim. Bunu, kişiyi desteklemek için satın alınan ticari bir ürün gibi düşünebilirsiniz”

Delphine ise konu hakkında şunları dedi: ”Birçok insan, fotoğraflarımın altına banyo suyumu içeceklerine dair yorumlar yazıyordu. Bir gün bir şeyler düşünürken bir anda aklıma geldi. Banyo yaptığım suyu şişeleyip satsaydım ne olurdu?

Şanslıyım. Çılgınca şeyler yapıp dünyanın buna nasıl tepki verdiğini görebiliyorum. Bazen bu durum korkunç bir hal alsa da kesinlikle eğlenceli. Daha ilginç olan içeriklerimde daha büyük tepkiler alıyorum ancak bunun müstehcen içerikler yaptığım için mümkün olduğunu düşünüyorum”

Bir YouTuber ise Belle Delphine’in banyo suyunu kullanarak mac and cheese yaptığı videoda, açıklama olarak “Ben Belle Delphine hayranı değilim. Yalnızca video yapmak için suyu satın aldım” dedi.

Delphine’nin eylemleri şüpheli veya saçma görünebilir. Ancak porno tarzı serbestçe erişilebilen içerikleri karşısında yetişkinlerin de içinde olduğu bir topluluğa sahip. Delphine’in aylık para ödemeniz gereken Patreon adlı platformda 4 binden fazla takipçisi var ve buradan aylık 5 ila 71 bin dolar arası gelir elde ettiği tahmin ediliyor. Bu göz önüne alındığından 30 dolar Delphine için oldukça küçük bir kazanç kalıyor.

Paylaş