BİM bu hafta 150 TL’ye Razer oyuncu faresi satacak

24 Eylül 2018
2649 Görüntülenme

Türkiye’nin en yaygın perakende kuruluşlarından BİM, bugüne dek uygun fiyat etiketiyle sattığı lisanslı Star Wars ürünlerinden teknolojik aletlere kadar oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmıştı. Şimdi ise BİM, oyuncu aksesuarları denildiğinde akla ilk gelen markalardan Razer’ın uygun fiyatlı oyuncu faresini satışa sunmaya hazırlanıyor.

Piyasa fiyatı 220 TL – 250 TL arasında değişen Razer Abyssus 2000 Fare + Goliathus Speed Mouse Pad’ini birlikte satışa sunacak olan BİM, her iki üründen oluşan paket için fiyat etiketini 149 TL olarak açıkladı. Aynı zamanda BİM bu ürün için bazı kredi kartlarında peşin fiyatına altı ay taksit imkanı da sunacak.

Razer Abyssus 2000 Fare, gerçek 2000 DPI deneyimi sunuyor

Razer’ın giriş segmentte konumlandırılan oyuncu faresi Razer Abyssus 2000 adında anlaşılacağı gibi gerçek 2000 DPI deneyimi sunmasıyla oyuncuların ilgisini çekiyor. Çift ele de uygun bir şekilde tasarlanan Abyssus 2000, iki adet programlanabilir tuşla birlikte geliyor.

Paketin içeriğine dahil olan mouse pad ise Razer’ın belirttiğine göre tüm sensörler için hassas bir yüzey sunuyor. Aynı zamanda dikişleri nedeniyle de aşınmaya karşı direnç gösteriyor.

Razer Abyssus 2000 ve Goliathus Speed Mouse Pad’ten oluşacak paket, 28 Eylül 2018 Cuma günü 149 TL’den satışa sunulacak.

İlginizi çekebilir

İçerikçiye blockchain ile para kazandıran video platformu
30 okunma
30 okunma

İçerikçiye blockchain ile para kazandıran video platformu

Uğur Özdağlı - 12 Aralık 2018

İnternet üzerinden canlı yayın ve video platformu olarak faaliyet gösteren DLive, Lino blockchain tabanlı çalışan ve internet üzerinden canlı yayın yapılan…

Samsung bazı kelimeleri hafifletmeye çalışacak
43 okunma
43 okunma

Samsung bazı kelimeleri hafifletmeye çalışacak

Haber Merkezi - 12 Aralık 2018

Sosyal medyada her gün on binlerce çocuk yaşıtları tarafından siber zorbalığa maruz kalıyor ve bu zorbalık, sadece kelimelerle yapılıyor. Günlük…

İnternet fiyatları bir ayda üç kat uçacak
190 okunma
190 okunma

İnternet fiyatları bir ayda üç kat uçacak

Serhat Ayan - 12 Aralık 2018

Kotasız internet gelecek her şey ne kadar güzel olacak diyenlere hep dikkatli olun demiştik. Kotasız internet çıkınca aynı fiyata sınırsız…

%d blogcu bunu beğendi: