EA Games’in satışa sunduğu yeni Battlefield 1: Revolution paketi mevcut bütün ek paketleri içeriyor. Böylelikle paketi satın alanlar ana oyunun yanı sıra, ‘They Shall Not Pass’ , ‘In the Name of Tsar’ , ‘Apocalypse’ ve ‘Turning Tides’a aynı anda sahip oluyor. Sahip olunan her paket oyuna yeni silahlar ve haritalar ekliyor. Bu paketi alan oyuncular aynı zamanda ‘Lawrence of Arabia’, ‘Hellfighter’ ve ‘Red Baron’a da sahip oluyor. Bu paketler ise oyuna yeni araçlar, eşyalar ve armalar ekliyor.

Eylül ayında çıkacak olan Battlefield 1’in ‘Name of Tsar’ paketi oyuna 6 yeni harita eklemenin yanı sıra 11 yeni silah eklemeyi ihmal etmiyor ve bu oyuncuların oyun deneyimini daha da arttırıyor. Aralık ayında çıkacak olan paketi ‘Turning Tides’da da amansız kara ve deniz savaşları sunacak. Son ek paket olan ‘Apocalypse’in de 2018’in Ocak ayında çıkması bekleniyor. Battlefield 1: Revolutions paketin fiyatları ise şu şekilde:

Origin: 60 Euro = 247 Türk Lirası (Euro kuru 4,10)

Xbox One: 230 Türk Lirası

Playstation 4: 224 Türk Lirası 

Oyundaki tek yenilik ise Revolution paketi değildi. Yeni oyun modu olan Incursions‘u duyuran EA Games, oyuna 5’e 5 lik amansız savaşları ekleyecek. Yeni oyun modunu Eylül ayında ekleyip açık betaya sunacak olan EA Games, oyuna yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

Battlefield1: Revolution Video: