Warning: getimagesize(/homepages/16/d642329746/htdocs/teknosafarison/wp-content/uploads/2016/10/abd-müzakere.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /homepages/16/d642329746/htdocs/teknosafarison/wp-content/plugins/mashsharer/includes/header-meta-tags.php on line 270

Başkanlık Yarışında YouTube Televizyonu Geçti

ABD başkanlık münazaralarında YouTube TV'yi geçmeyi başardı.


ABD başkanlık münazaralarında YouTube TV’yi geçmeyi başardı.

ABD başkanlık yarışında önemli rol oynayan münazalar YouTube’un televizyonla olan yarışını da netleştirdi. Geçen hafta gerçekleşen ikinci münazarayı 63 milyon kişi televizyonlarından, tam 124 milyon kişi ise YouTube’dan izledi. İlk münazaranın dünya gündemine oturan tartışmalara yol açması ikinci münazaranın izlenme sayısını artıran en büyük etken oldu. Bunun yanında dünya genelinde en ulaşılabilir kaynağın YouTube olması da birçok kullanıcıyı buraya çekti. Televizyon ile çevrimiçi yayınların ölçüm sistemleri her ne kadar birbirinden farklı olsa da bu rakamlar YouTube gibi platformların ne kadar güçlendiğini gösteriyor.

İkinci münazara 17 milyon tweet ile Twitter’da hakkında en çok konuşulan münazara oldu. Ayrıca bazı kullanıcılar münazarayı Facebook, Twitter ve haber siteleri gibi kaynaklardan takip etti.

 

Yorumlar

yorum

What's Your Reaction?

Alkış Alkış
0
Alkış
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başkanlık Yarışında YouTube Televizyonu Geçti

Giriş Yap

Captcha!
Don't have an account?
Kaydol

Şifremi Unuttum

Back to
Giriş Yap

Kaydol

Captcha!
Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Image