Warning: getimagesize(/homepages/16/d642329746/htdocs/teknosafarison/wp-content/uploads/2016/10/abd-müzakere.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /homepages/16/d642329746/htdocs/teknosafarison/wp-content/plugins/mashsharer/includes/header-meta-tags.php on line 270

Başkanlık Yarışında YouTube Televizyonu Geçti

ABD başkanlık münazaralarında YouTube TV'yi geçmeyi başardı.


ABD başkanlık münazaralarında YouTube TV’yi geçmeyi başardı.

ABD başkanlık yarışında önemli rol oynayan münazalar YouTube’un televizyonla olan yarışını da netleştirdi. Geçen hafta gerçekleşen ikinci münazarayı 63 milyon kişi televizyonlarından, tam 124 milyon kişi ise YouTube’dan izledi. İlk münazaranın dünya gündemine oturan tartışmalara yol açması ikinci münazaranın izlenme sayısını artıran en büyük etken oldu. Bunun yanında dünya genelinde en ulaşılabilir kaynağın YouTube olması da birçok kullanıcıyı buraya çekti. Televizyon ile çevrimiçi yayınların ölçüm sistemleri her ne kadar birbirinden farklı olsa da bu rakamlar YouTube gibi platformların ne kadar güçlendiğini gösteriyor.

İkinci münazara 17 milyon tweet ile Twitter’da hakkında en çok konuşulan münazara oldu. Ayrıca bazı kullanıcılar münazarayı Facebook, Twitter ve haber siteleri gibi kaynaklardan takip etti.

 

Yorumlar

yorum

BU YAZIYA EMOJİ İLE TEPKİ VER

Alkış Alkış
0
Alkış
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim

Başkanlık Yarışında YouTube Televizyonu Geçti

log in

Captcha!
Üye olmak ister misin?
sign up

reset password

Geri
log in

sign up

Captcha!
Geri
log in
Choose A Format
Trivia quiz
Poll
Story
List
Video
Image