Asus Zenfone 4 Selfie ve Selfie Pro’nun Görselleri Paylaşıldı

Asus’un selfie odaklı telefonları Zenfone Selfie ve Selfie Pro’yu tanıtmadan kendi internet sitesinde paylaştı. Zenfone 4 ile birlikte 19 Ağustos’da tanıtılmayacak olan bu iki cihaz özellikleriye birlikte internet sitesinde yayınlandı. Bu iki cihazın en büyük farkı ise çift ön kamera ile gelecek olmaları.


Asus Zenfone 4 Selfie modeli 20 + 8 megapiksellik kameraya, Selfie Pro ise 24 + 5 megapiksellik ön kamera ile gelecek. Ön kamerada 120 derece görüş açısı ve cihazların ön kısmında selfie flaşı kullanılıyor.
Zenfone 4 Selfie Qualcomm Snapdragon 430 işlemciye, HD IPS LCD ekrana ve 7.85 milimetre kalınlığa sahip. Zenfone 4 Selfie Pro ise Qualcomm Snapdragon 625 işlemci, Full HD AMOLED ekran ve 7 milimetre kalınlıkla karşımıza çıkıyor.

İki cihazın ortak özelliklerine baktığımızda ise 5.5″ ekran, metal bir çerçeve, 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanı ve 3000 mAh pil bulunmakta. Çift SIM kart girişi ve ayrı bir microSD kart girişine sahipler.

Sızıntılara göre Avrupa pazarında Asus Zenfone 4 Selfie 300 Euro bandında, Zenfone 4 Pro ise 400 Euro bandında satışa sunulacak.

Yorumlar

yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here