Asus yeni oyuncu bilgisayarlarını görücüye çıkardı

Asus’un oyun donanımı ve yazılımı hakkında çalışan alt markası Republic of Gamer (ROG), yeni bilgisayarlarını görücüye çıkardı. Intel’in 9’uncu nesil işlemcileri ile üretilen 6 bilgisayar, soğutma sistemleri, grafikleri ve kişiselleştirilebilme özelliği ile ön plana çıktı.

28 Nisan 2019
189 Görüntülenme

ROG 2019 ürün ailesi oyuncuların, içerik oluşturucuların ve üst düzey kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılarken sunduğu kullanım kolaylığıyla dikkati çeken yepyeni modelleri ve güncellenmiş sistemleri bir arada sunuyor.

ROG oyuncu deneyimini geliştirmek için dizüstü bilgisayarları ROG Mothership ile yeniden tanımladı. Standart bir dizüstü bilgisayardan farklı olarak soğutma sistemine arkadaki hava akışına sınırsız erişim sağlamak için uzunlamasına duran bir tasarıma sahip ROG Mothership dizüstü bilgisayar tasarımına getirdiği yeni teknolojiyle tüm dikkatleri üzerinde topladı. Klavyesini maksimum verimlilik ve kolaylık için ayırarak kullanabileceğiniz bu ürün aynı zamanda kablolu ve kablosuz klavye kullanım opsiyonlarını da beraber sunarak dizüstü deneyimini baştan aşağıya değiştiriyor.

ROG Mothership, hem üst düzey oyuncular hem de ciddi içerik üreticileri için ekran farklı seçenekleriyle geliyor. Ultra hızlı FHD paneli, yüksek tempolu oyunlar için gerçek üç haneli FPS deneyimini yaşamak isteyen oyuncuları tatmin etmek için 3 ms yanıt süresiyle 144Hz’de yenileniyor. 60Hz 4K UHD alternatifi, çok çeşitli renk paleti için inanılmaz ayrıntı ve tam Adobe RGB renk gamı kapsamı ile yaratıcı işlemler için mükemmel dengeyi sunmaktadır.

ROG Zephyrus S: GX502, Active Aerodynamic System (AAS), 240Hz PANTONE onaylı ekran, 9. Nesil Intel Core i7 ve NVIDIA GeForce RTX 2070 GPU G-SYNC uyumlu özelliklere sahip.

ROG Zephyrus M: GU502, 240Hz PANTONE onaylı ekran, ROG Boost ile NVIDIA RTX 2060 ekran kartı ve USB-C şarj ile geliyor.

ROG Strix Scar III ve Hero III: Intel Core i9-9880H, 240Hz ekran ROG Boost ile NVIDIA GeForce RT 2070; ROG Strix G ise 144Hz ekran, NVIDIA GeForce RTX 2070 ve Intel Core i7-9750H CPU ile geliyor.

İlginizi çekebilir

DJI drone’larına uçak ve helikopter dedektörü ekledi
7 okunma
7 okunma

DJI drone’larına uçak ve helikopter dedektörü ekledi

Onur Binay - 23 Mayıs 2019

250 gramdan daha ağır olan ve 1 Ocak 2020'den sonra piyasaya sürülen tüm yeni DJI drone modelleri, yakındaki uçaklardan ve…

100W güç çıkışını destekleyen dünyanın ilk güç istasyonu: HyperJuice
8 okunma
8 okunma

100W güç çıkışını destekleyen dünyanın ilk güç istasyonu: HyperJuice

Onur Binay - 23 Mayıs 2019

Güçlü ekranlar, yonga setleri, iletişim ve bağlantı yükseltmeleri gibi yeni teknolojileri akıllı telefonlarda sıkça görüyoruz. Pek fazla gelişme görmeyen tek…

Hurda araç indirimi 15 bin TL’ye çıkartılıyor
18 okunma
18 okunma

Hurda araç indirimi 15 bin TL’ye çıkartılıyor

Onur Binay - 23 Mayıs 2019

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Bazı Kanun ve KHK’lerde Değişiklik Yapan Kanun Teklifi kabul edildi. Teklife göre 16 yaş ve…

%d blogcu bunu beğendi: