Apple’ın En Pahalı Bilgisayarı iMac Pro’nun Türkiye Fiyatı Açıklandı

15 Aralık 2017
903 Görüntülenme

Apple’ın geçtiğimiz aylarda resmi duyurusunu gerçekleştirdiği, profesyonellere özel yeni bilgisayarı iMac Pro’nun tüm dünyada satışlarının başlamasıyla birlikte Türkiye fiyatı da Apple’ın resmi internet sitesi üzerinden açıklandı.

Apple’ın internet sitesinde açıklanan bilgilere göre yeni iMac Pro, 26 bin 999 TL‘den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satılıyor. Eğer iMac Pro’yu en üst özellikleriyle almak isterseniz fiyatı 69 bin TL’yi bulabiliyor.

Eğer yeni iMac Pro’yu satın almayı düşünürseniz, Apple’ın internet sitesinde gönderim süresinin ortalama 2 – 3 hafta olduğu belirtiliyor.

iMac Pro ile neler geliyor?

Yeni iMac Pro klasik iMac modelleri “Uzay Grisi” renk seçeneğini kazanırken, Apple’ın Magic Mouse, Keyboard ve Trackpad gibi kontrolcüleri de “Uzay Girisi” renk seçeneğiyle kutudan çıkıyor. Böyleliikle Apple tarihinde ilk kez beyazın dışında farklı renge sahip aksesuarlara yer veriliyor.

iMac Pro’nun kutu içeriğinden Magic Mouse yerine Magic Trackpad ile çıkmasını istiyorsanız 170 TL, hem Magic Mouse hem de Magic Trackpad ile çıkmasını istiyorsanız 649 TL ek ücret ödemeniz gerekiyor.

Ayrıca iMac Pro ile birlikte dilerseniz Final Cut Pro gibi yazılımları ön yüklü olarak satın alabiliyorsunuz.

iMac Pro’nun teknik özellikleri neler?

-27″ 5K Çözünürlüklü Retina Ekran
-1080p (FullHD) FaceTime Kamera
– 8, 10 ya da 18 çekirdekli Intel Xeon İşlemci
– Radeon Vega Grafik Kartı
– 128GB’a kadar ECC bellek desteği
– 4TB’a kadar SSD desteği
– 4x Thunderbolt 3 Girişi
– 10Gb Ethernet Portu

İlginizi çekebilir

Instagram beğeni sayısını göstermeyi kaldırabilir
45 okunma
45 okunma

Instagram beğeni sayısını göstermeyi kaldırabilir

Uğur Özdağlı - 19 Nisan 2019

Günümüzün popüler uygulaması instagram ana sayfada gönderilerin beğeni sayacını kaldırabilir. Şirket, gönderilerin beğeni sayılarını arayüzde gizleyip, kullanıcının esas olarak gönderiyi…

Galaxy Fold’un ekranında kullanım sonra arızalar çıkmaya başladı
147 okunma
147 okunma

Galaxy Fold’un ekranında kullanım sonra arızalar çıkmaya başladı

Uğur Özdağlı - 18 Nisan 2019

Cihazın katlanabilir ekranıyla ilgili sorun yaşayanlar arasında The Verge, CNBC ve Bloomberg gibi kuruluşların editörleri yer alıyor. Bloomberg’ün uygulama ve…

Lahn ön kayıt dönemi Black Desert Türkiye’de başlıyor
72 okunma
72 okunma

Lahn ön kayıt dönemi Black Desert Türkiye’de başlıyor

Onur Binay - 18 Nisan 2019

Yukarıda belirtilen süre zarfında ön kayıt yapan maceracılar, 24-30 Nisan 2019 tarihleri arasında kendi Lahn karakterlerini özelleştirerek, Black Desert’ın Türkiye ve MENA sunucusuna güncelleme gelmeden yeni karakterleri için…

%d blogcu bunu beğendi: