Apple yeni iPhone lansmanında “adınıza özel” tweetler gönderiyor

11 Eylül 2018
157 Görüntülenme

Steve Jobs Theatre’da 12 Eylül tarihinde gerçekleşecek yeni iPhone lansmanına sayılı günler kala Apple, lansmanla ilgili sürprizler yapmaya devam ediyor. Apple’ın yeni iPhone lansmanı öncesi son sürprizi ise şimdiye kadar gördüğümüz en iyi sosyal medya kampanyalarından birini gözler önüne seriyor.

Paylaştığı bir tweet ile yeni iPhone lansmanını canlı bir şekilde Twitter’dan yayınlayacağını söyleyen Apple, ilk kez göreceğimiz kişiye özel bloglama tekniğiyle yeni Apple lansmanından gelişmeleri kullanıcılara aktaracak. Diğer bir değişle, resmi Apple hesabı tüm lansman boyunca sizin adınıza özel tweetler göndererek lansmanın her anını tweetler üzerinden izlemenize olanak tanıyacak.

Apple’dan tweet almak için tek bir tweeti beğenmeniz yeterli

Yeni iPhone lansmanı boyunca resmi hesabında tek bir tweet dahi yokmuş gibi gözüken ancak belki de yüzbinlerce kişiye aynı anda özel tweet atacak olan Apple’dan size özel tweetler almak istiyorsanız, aşağıdaki tweeti beğenmeniz yeterli.

Apple’ın belirttiği tweeti beğendikten sonra size saniyesinde ulaşan teşekkür tweeti ile Apple resmi hesabından yeni iPhone lansmanı boyunca adınıza özel tüm gelişmelerle ilgili tweetleri alabilirsiniz. Eğer tweet listesinden çıkmak istiyorsanız, size gönderilen ilk tweeti “#stop” etiketiyle yanıtlamanız yeterli olacak.

12 Eylül tarihinde Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan “Gather round.” konseptli yeni iPhone lansmanından tüm gelişmeler için Teknosafari.com’u ziyaret etmeyi unutmayın!

İlginizi çekebilir

Youtube sanatçı sayfalarına nota koyuyor
34 okunma
34 okunma

Youtube sanatçı sayfalarına nota koyuyor

Serhat Ayan - 16 Kasım 2018

Youtube, şarkıcıların resmi sayfalarının bulunamıyor olmasını kendine konu yaparak bunun için bir çözüm geliştirmiş. Bunu da sayfalarında bize şu şekilde…

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın resmi fragmanı yayınlandı!
84 okunma
84 okunma

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın resmi fragmanı yayınlandı!

Eren Mutluay - 15 Kasım 2018

Çağatay Ulusoy'un başrolünü oynadığı, yönetmenliğini Baskın ve Housewife filmlerinden tanıdığımız Can Evrenol'un üstlendiği Netflix'in ilk Türk yapımı dizisi Hakan: Muhafız'dan…

Spotify Arap ülkelerine “Yalelli” dedi
123 okunma
123 okunma

Spotify Arap ülkelerine “Yalelli” dedi

Serhat Ayan - 14 Kasım 2018

Spotify, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) Bölgeleri’nde bulunan 13 ülkede,Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt, Umman, Katar, Bahreyn, Cezayir,…

%d blogcu bunu beğendi: