Apple yeni iPhone lansmanında “adınıza özel” tweetler gönderiyor

11 Eylül 2018
90 Görüntülenme

Steve Jobs Theatre’da 12 Eylül tarihinde gerçekleşecek yeni iPhone lansmanına sayılı günler kala Apple, lansmanla ilgili sürprizler yapmaya devam ediyor. Apple’ın yeni iPhone lansmanı öncesi son sürprizi ise şimdiye kadar gördüğümüz en iyi sosyal medya kampanyalarından birini gözler önüne seriyor.

Paylaştığı bir tweet ile yeni iPhone lansmanını canlı bir şekilde Twitter’dan yayınlayacağını söyleyen Apple, ilk kez göreceğimiz kişiye özel bloglama tekniğiyle yeni Apple lansmanından gelişmeleri kullanıcılara aktaracak. Diğer bir değişle, resmi Apple hesabı tüm lansman boyunca sizin adınıza özel tweetler göndererek lansmanın her anını tweetler üzerinden izlemenize olanak tanıyacak.

Apple’dan tweet almak için tek bir tweeti beğenmeniz yeterli

Yeni iPhone lansmanı boyunca resmi hesabında tek bir tweet dahi yokmuş gibi gözüken ancak belki de yüzbinlerce kişiye aynı anda özel tweet atacak olan Apple’dan size özel tweetler almak istiyorsanız, aşağıdaki tweeti beğenmeniz yeterli.

Apple’ın belirttiği tweeti beğendikten sonra size saniyesinde ulaşan teşekkür tweeti ile Apple resmi hesabından yeni iPhone lansmanı boyunca adınıza özel tüm gelişmelerle ilgili tweetleri alabilirsiniz. Eğer tweet listesinden çıkmak istiyorsanız, size gönderilen ilk tweeti “#stop” etiketiyle yanıtlamanız yeterli olacak.

12 Eylül tarihinde Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan “Gather round.” konseptli yeni iPhone lansmanından tüm gelişmeler için Teknosafari.com’u ziyaret etmeyi unutmayın!

İlginizi çekebilir

Huawei, Türkiye’nin en büyük ikinci akıllı telefon şirketi oldu
Sektörel
148 okunma
Sektörel
148 okunma

Huawei, Türkiye’nin en büyük ikinci akıllı telefon şirketi oldu

Mert Yamak - 20 Eylül 2018

Son birkaç yıldır akıllı telefon pazarında gösterdiği önemli yükselişle birlikte dünyanın ikinci en büyük akıllı telefon üreticisi konumuna geçtiğimiz çeyrekte…

Yeni iPhone modellerinin RAM kapasitesi belli oldu
Mobil
59 okunma
Mobil
59 okunma

Yeni iPhone modellerinin RAM kapasitesi belli oldu

Mert Yamak - 20 Eylül 2018

Apple'ın geçtiğimiz hafta Steve Jobs Theatre'da düzenlediği etkinlikle birlikte duyurusunu gerçekleştirdiği üç yeni iPhone modeli iPhone Xs, iPhone Xs Max…

Nokia X7’nin ön panel tasarımı sızdırıldı
Mobil
119 okunma
Mobil
119 okunma

Nokia X7’nin ön panel tasarımı sızdırıldı

Eren Kebapçı - 19 Eylül 2018

Nokia'nın uzun süredir merakla beklenen modeli X7 ile ilgili sızıntılar gelmeye başladı. Bugün yapılan bir sızıntıyla Nokia'nın yeni modelinin nasıl…