Steve Jobs Theatre’da 12 Eylül tarihinde gerçekleşecek yeni iPhone lansmanına sayılı günler kala Apple, lansmanla ilgili sürprizler yapmaya devam ediyor. Apple’ın yeni iPhone lansmanı öncesi son sürprizi ise şimdiye kadar gördüğümüz en iyi sosyal medya kampanyalarından birini gözler önüne seriyor.

Paylaştığı bir tweet ile yeni iPhone lansmanını canlı bir şekilde Twitter’dan yayınlayacağını söyleyen Apple, ilk kez göreceğimiz kişiye özel bloglama tekniğiyle yeni Apple lansmanından gelişmeleri kullanıcılara aktaracak. Diğer bir değişle, resmi Apple hesabı tüm lansman boyunca sizin adınıza özel tweetler göndererek lansmanın her anını tweetler üzerinden izlemenize olanak tanıyacak.

Apple’dan tweet almak için tek bir tweeti beğenmeniz yeterli

Yeni iPhone lansmanı boyunca resmi hesabında tek bir tweet dahi yokmuş gibi gözüken ancak belki de yüzbinlerce kişiye aynı anda özel tweet atacak olan Apple’dan size özel tweetler almak istiyorsanız, aşağıdaki tweeti beğenmeniz yeterli.

Apple’ın belirttiği tweeti beğendikten sonra size saniyesinde ulaşan teşekkür tweeti ile Apple resmi hesabından yeni iPhone lansmanı boyunca adınıza özel tüm gelişmelerle ilgili tweetleri alabilirsiniz. Eğer tweet listesinden çıkmak istiyorsanız, size gönderilen ilk tweeti “#stop” etiketiyle yanıtlamanız yeterli olacak.

12 Eylül tarihinde Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan “Gather round.” konseptli yeni iPhone lansmanından tüm gelişmeler için Teknosafari.com’u ziyaret etmeyi unutmayın!

Paylaş