Apple Watch satışlarının Rollex satışlarını geçerek Apple Watch’ın dünyada en çok satılan birinci saat olduğunu açıklayan Apple, yeni nesil Apple Watch’ı tanıttı.

Tasarım

Bir önceki Apple Watch serilerine göre tasarımı konusunda hiçbir farkı bulunmuyor. Ayrıca eski nesil Apple Watch modellerindeki kayış modellerinin de uyumlu olacağı 3 nesil Apple Watch, 38 mm ve 42 mm kasa boyutu seçenekleri de mevcut.

Yeni Apple Watch artık telefona ihtiyaç duymadan da çalışacak

3. nesil Apple Watch kablosuz LTE ve bütünleşik elektronik SIM özeliğiyle birlikte telefondan bağımsız bir şekilde kendi numaranız üzerinden arama yapabilmenizi, internete bağlanabilmenizi ve mesajlaşabilmenizi sağlayacak. Yani telefonunuzdan ne kadar uzaklaşırsanız uzaklaşın saatiniz sizin için telefon görevi görecektir. Anten görevini ise ekran görüyor.

Çift çekirdekli işlemcisi ile artık daha da hızlı

Yeni Apple Watch içerisinde yer alan çift çekirdekli W2 işlemcisi ile birlikte hem daha az enerji tüketecek ve Bluetooth, Wi-Fi gibi bağlantıları daha hızlı kullanmanızı mümkün kılacak. Ayrıca Siri de bu sayede bu işlemci ile birlikte sizle daha hızlı konuşabilecek.

Asıl amacı yaptığınız spor egzersizlerinde size yardımcı olan Apple Watch, kalp atışınızı sürekli takip edebilecek ve bunun yanı sıra kritik durumlarda sizi uyaracak. Apple Watch Series 3, sürekli geliştirilen antreman uygulamasıyla birlikte 50 metreye kadar da suya dayanıklılık sunuyor.

22 Eylül tarihinde raflardaki yerini alacak olan Apple Watch Series 3’ün düz modeli 329 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulurken LTE destekli modeli 399 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Saat, ilerleyen günlerde Nike Plus modelleriyle de karşımıza çıkacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here