https://ihowtomake.com https://ihowtocheck.com https://ihowtodownload.com https://mybkexperiencex.com https://mycfavisites.com https://ihowtocreate.com https://arbysfeedbacksurvey.com https://ijacklistens.com https://talkasurvey.com https://lowessurveyz.com https://ihowtoinstall.com

Apple AirPods 2 ne zaman raflardaki yerini alacak?

Apple’ın 25 Mart’ta bir etkinlik düzenleyerek hem haber abonelik servisini hem de AirPods 2’yi duyuracağı söyleniyor. İddialara göre kulaklık, 29 Mart’ta satışa sunulacak.

Anonim kalmayı tercih eden tedarikçilere göre, 28 Mart orijinal AirPods’un son günü. Bu da yeni AirPods’un 29 Mart itibarıyla satışa sunulabileceği anlamına geliyor.

AirPods 2’nin nasıl olacağını tahmin etmek zor? Sağlık izleme işlevlerini desteklemek için kulaklıkların yeniden tasarlanacağı iddia ediliyor.

AirPods’lar o kadar küçük ki, hangi sağlık izleme özelliklerini içerebileceklerini hayal etmek zor. Küçük bir ivmeölçer vücut hareketini potansiyel olarak belirleyebilir. Ancak bunlar zaten Apple Watch ve iPhone’un sürekli hareket eden işlemcisi tarafından iyi bir şekilde kullanıcılara sunuluyor.

Fiyatına gelecek olursak AirPods 2’nin orijinal ürünle aynı fiyat yani 159 dolardan satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Paylaş