AOC, Red Bull ile ortaklığını duyurdu. Espor etkinliklerinde gücünü Red Bull’dan alarak yarışan takımlar ve oyuncular, AOC’nin son teknoloji ürünü oyun monitörlerine sahip olacak. Ayrıca, Avrupa’nın dört bir yanında gerçekleşecek on Red Bull Player One etkinliğinin sponsoru da, 2019 yılı boyunca AOC olacak.

Hem AOC hem de Red Bull, geçen yıl Red Bull Guardians ve Red Bull Kumite için zaten ortaklık kurmuş, espor alanında deneyimli ve iyi tanınan emektarlar. İşte böyle bir başarı performansını temel alan bu iki şirket, birbirine destek olarak rekabetçi oyun alanındaki uzun soluklu varlıklarını derinleştirmeyi amaçlıyorlar. AOC ve Red Bull, tek takım olarak, hem oyuncuların hem de tutkunların profesyonel espor deneyimlerinin sınırlarını zorlayacak. AOC’nin sponsor olduğu seçili ödüller sayesinde, yarışmacılar etkinliklerin bazıları boyunca AOC oyun monitörü kazanma fırsatına sahip olacaklar.

Sunulan modeller, her Espor için özenle seçildi ve 1 ms gibi (AOC AG241QG & AG251FZ) hızlı tepki sürelerine, 240 hz’e çıkabilen yenileme hızlarına (AOC AG251FZ) ve 2560 x 1440 piksele uzanan canlı ve keskin QHD çözünürlüklere (AOC AGON AG241QG & AOC AGON AG271QG) sahip. AOC’nin oyun monitörlerinin hepsi, oyunculara en yüksek esnekliği ve mobiliteyi sağlıyor ve Red Bull’un üst düzey espor etkinliklerinin en yüksek rekabet için birinci sınıf ekipman ile donatılmasını sağlayacak..

Paylaş