Amazon.de Türkiye’ye Ücretsiz Kargo Seçeneğiyle Artık Türkçe

Amazon’un Türk müşterileri, Amazon.de adresinde tercih edilen dil seçeneğini Türkçe’ye çevirebilecek ve 49 avro ve üzerindeki alışverişlerde ücretsiz gönderim hizmeti sunacak.


Amazon’un Türk müşterileri, Amazon.de adresinde tercih edilen dil seçeneğini Türkçe’ye çevirebilecek ve 49 avro ve üzerindeki alışverişlerde ücretsiz gönderim hizmeti sunacak.

1478682641_gorsel_2İlk aşamada, ürünlere ve Amazon.de web sitesinin “Hesabım” gibi bölümlerine Türkçe erişim mümkün olacak. Bu hizmet kapsamında, kullanıcılar siteyi Türkçe olarak gezinebilecek ve müşteri hizmetlerinden Türkçe olarak e-posta ve telefon desteği alabilecek. Ayrıca sipariş verme ve kargo bilgileri de Türkçe olacak. Zamanla Türkçeleştirmiş yeni sayfa ve özellikler de eklenecek.

Müşterilerin, Amazon.de’yi Türkçe kullanmak için sitenin üst kısmında yer alan gezinti çubuğundaki dünya simgesine tıklayarak “Türkçe – TR” bağlantısına tıklamaları yeterli.
Amazon.de’nin 2015 yılında İngilizce, Ağustos 2016’da Flemenkçe ve Ekim 2016’da Lehçe hizmete sunulmasının ardından Türkçe, Amazon.de dil seçenekleri arasında dördüncü yabancı dil olarak yer alıyor.

Yorumlar

yorum

What's Your Reaction?

Alkış Alkış
0
Alkış
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Amazon.de Türkiye’ye Ücretsiz Kargo Seçeneğiyle Artık Türkçe

Giriş Yap

Captcha!
Don't have an account?
Kaydol

Şifremi Unuttum

Back to
Giriş Yap

Kaydol

Captcha!
Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Image