Apple’ın resmi sitesinde satışa sunulan AirPods 2, daha uzun pil ömrü, kablosuz şarj kılıfı ve ‘Hey Siri’ desteğiyle geliyor.

İlk AirPods’un içerisinde yer alan W1 yongası, ikinci nesil AirPods’ta H1 yongası ile değiştirildi. AirPods 2, önceki sürüme göre yaklaşık iki kat daha uzun konuşma süresi sunuyor. Ayrıca yeni AirPods’lar “Hey Siri” komutuyla asistana anında ulaşım avantajı sunuyor. Bu sayede AirPods 2 kulağınızdayken telefonu cebinizden çıkarmadan Siri’ye komut verebiliyorsunuz. Sesli komutla şarkı değiştirebiliyor, bir başka Apple cihazına bağlanabiliyor, mesaj gönderip arama gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kablosuz Şarj Kutusu birinci nesil AirPods kulaklıklarla da uyumlu. Eğer birinci nesil AirPods kulaklığa sahipseniz  ve bunları yenilemeyi düşünüyorsanız. Sadece kablosuz şarj kutusunu da satın alabilirsiniz.

Standart AirPods 2, kulaklık ve kablolu şarj/taşıma kutusuyla birlikte 1099 TL’ye satışa sunuluyor. Eğer kutunun kablosuz olarak şarj edilmesini istiyorsanız, harici olarak 549 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

Paylaş