https://ihowtomake.com https://ihowtocheck.com https://ihowtodownload.com https://mybkexperiencex.com https://mycfavisites.com https://ihowtocreate.com https://arbysfeedbacksurvey.com https://ijacklistens.com https://talkasurvey.com https://lowessurveyz.com https://ihowtoinstall.com

AirPods 2 ne zaman tanıtılacak?

AirPods,  Apple için bir hit olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, 2 yıldan daha fazla süredir yeni modeli gelmedi ve kullanıcılar bunu merakla bekliyor.

Digitimes’a göre, Apple bu senenin 2. yarısına gelmeden AirPods 2’yi piyasaya sürebilir. Ayrıca, sağlık izleme işlevlerini desteklemek için kulaklıkların yeniden tasarlanacağını iddia ediyor.

AirPods’lar o kadar küçük ki, hangi sağlık izleme özelliklerini içerebileceklerini hayal etmek zor. Küçük bir ivmeölçer vücut hareketini potansiyel olarak belirleyebilir. Ancak bunlar zaten Apple Watch ve iPhone’un sürekli hareket eden işlemcisi tarafından iyi bir şekilde kullanıcılara sunuluyor.

Fiyatına gelecek olursak AirPods 2’nin orijinal ürünle aynı fiyat yani 159 dolar satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

AirPods 2’nin AirPower ile beraber piyasaya çıkacağı iddiaları da var. Bunların hepsi ilerleyen günlerde resmiyet kazanacak.

Paylaş