AirPods 2 ne zaman tanıtılacak?

Apple’a yakında kaynaklardan biri olan Ming-Chi Kuo daha öncesinde AirPods 2‘nin 2020 yılında piyasaya sürüleceği belirtilmişti. Ancak, yeni gelen bilgilere göre AirPods 2, 2019'un ilk yarısında piyasaya sürülecek.

24 Ocak 2019
1178 Görüntülenme

AirPods,  Apple için bir hit olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, 2 yıldan daha fazla süredir yeni modeli gelmedi ve kullanıcılar bunu merakla bekliyor.

Digitimes’a göre, Apple bu senenin 2. yarısına gelmeden AirPods 2’yi piyasaya sürebilir. Ayrıca, sağlık izleme işlevlerini desteklemek için kulaklıkların yeniden tasarlanacağını iddia ediyor.

AirPods’lar o kadar küçük ki, hangi sağlık izleme özelliklerini içerebileceklerini hayal etmek zor. Küçük bir ivmeölçer vücut hareketini potansiyel olarak belirleyebilir. Ancak bunlar zaten Apple Watch ve iPhone’un sürekli hareket eden işlemcisi tarafından iyi bir şekilde kullanıcılara sunuluyor.

Fiyatına gelecek olursak AirPods 2’nin orijinal ürünle aynı fiyat yani 159 dolar satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

AirPods 2’nin AirPower ile beraber piyasaya çıkacağı iddiaları da var. Bunların hepsi ilerleyen günlerde resmiyet kazanacak.

İlginizi çekebilir

TÜVTÜRK’ten önemli açıklama
22 okunma
22 okunma

TÜVTÜRK’ten önemli açıklama

Meriç Türkbıkmaz - 24 Nisan 2019

TÜVTÜRK’TEN KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR Son günlerde farklı kişi ve kurumların, kurdukları yanıltıcı internet siteleri ve çağrı merkezleri aracılığıyla ücretsiz olarak sunulan randevu…

Instagram Hikayeler’ine test çıkartması geldi
51 okunma
51 okunma

Instagram Hikayeler’ine test çıkartması geldi

Onur Binay - 24 Nisan 2019

Instagram ilk iki yıl önce Hikayeler'e anket desteği ekledi. Bugün ise bu özellik çoktan seçmeli sorularla destekleniyor. Yeni “quiz çıkartması”, kullanıcıların…

Razer, Blade 15 ve ve Blade Pro 17 modellerini yeniledi
33 okunma
33 okunma

Razer, Blade 15 ve ve Blade Pro 17 modellerini yeniledi

Onur Binay - 24 Nisan 2019

Razer Blade 15 serisi kendi içerisinde iki farklı modele sahip. Tepe model olan Razer Blade 15 Advanced olarak isimlendirilen modelde…

%d blogcu bunu beğendi: