Android platformunun en profesyonel fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olan Adobe Photoshop Lightroom’un arayüzü yeni bir görünüme kavuştu. Yeni bir görünüme kavuşan Adobe Photoshop Lightroom’un Android sürümüne bunun yanı sıra yeni özellikler de eklendi.

Her ne kadar arayüz tasarımında değişiklikler yapılmış olsa da gözünüze tamamen farklı gelecek bir tasarıma kavuşmadı. Adobe Photoshop Lightroom V3.0 sürümünde arayüze yeni animasyonlarının eklenmesinin yanında bir de daha da yumuşak geçiş efektlerinin eklendiği görülüyor.

Arayüz tasarımın yanında yeni özellikler eklenen Adobe Photoshop Lightroom’un Android platformu için yeni sürümünde artık ACR 9.12 sürümünde bulunan en yeni kamera ve lens efektlerini desteklenmesinin yanı sıra genel kararlılık iyileştirmeleri yapılmış durumda. Yapılan iyileştirmeler aynı zamanda daha akıcı bir Lightroom deneyimi sunuyor.

Adobe Photoshop Lightroom’un Android sürümünü indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Son olarak birkaç özelliği kullanabilmeniz için Creative Cloud hesabınızla oturum açmanız gerektiğini belirtelim. Ayrıca Creative Cloud’u kullanarak dosyalarınızı bulut depolama üzerinden cihazlarınız arasında hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here