https://ihowtomake.com https://ihowtocheck.com https://ihowtodownload.com https://mybkexperiencex.com https://mycfavisites.com https://ihowtocreate.com https://arbysfeedbacksurvey.com https://ijacklistens.com https://talkasurvey.com https://lowessurveyz.com https://ihowtoinstall.com

ADATA, RGB aydınlatmalı HD770G taşınabilir diskini duyurdu

ADATA Technology, dayanıklılığı ile öne çıkan yeni taşınabilir diski HD770G’yi duyurdu. İki yanındaki desenli plastik parçanın ortasında yer alan RGB aydınlatmalı kısım, HD770G’ye farklı bir tasarım sağlıyor.

HD770G, 1 TB ve 2 TB olmak üzere iki farklı kapasite seçeneğiyle geliyor. Cihazda USB 3.2 Gen 1 arabirimi kullanılıyor. Windows ve Mac işletim sistemlerinde herhangi bir ayar yapmadan çalışabilen ürün, PlayStation 4 ve Xbox gibi konsolları da destekliyor.

ADATA HD770G, toza ve suya dayanıklılık konusunda IP68 sertifikasının gerekliliklerini karşılıyor. 2 metre derinlikteki suda 120 dakika kalabilen ürün, bu yönüyle neredeyse su geçirmezlik özelliğine sahip.

Taşınabilir disklerin bağlantı yuvalarını koruyan abartılı plastik kapaklar yerine patentli özel bir kapağı olan HD770G, kullanıcılarına hem kullanım kolaylığı, hem de su geçirmezlik sunuyor.

HD770G şok emici silikon gövde, sağlam koruyucu ara katman ve sabit diskin içinde güvenle oturduğu bir yataktan oluşan üç katmanlı yapısıyla darbelere ve düşmelere karşı da koruma sağlıyor. Bunlara ek olarak AES 256-bit şifreleme özelliği olan HD770G kullanıcı verilerini daima güvende tutuyor.

3 yıllık kullanıcı garantisiyle gelen ADATA HD770G’nin piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı ise ileri bir tarihte ilan edilecek.

Paylaş