Acer P8800 ile eşsiz bir 4K deneyimini sunarken 5000 lümen parlaklıkla gün ışığında veya kapalı mekanlarda uzak mesafeden görüntüleri net bir şekilde görmenizi sağlıyor. 1.200.000:1 kontrast oranı ile görüntüleri olağanüstü canlılıkta yansıtan cihaz ile siyahlar son derece koyu; açık tonlar ise parlak biçimde görülüyor.

HDR ve Rec. 2020 uyumluluğu sayesinde genişletilmiş kontrast oranı ve renk paleti ile daha gerçekçi ve daha doğal görüntüler sunan Acer P8800, AcuMotion teknolojisi sayesinde hızlı hareket eden nesnelerin ekranda zıplarken dahi ayrıntılı bir görünümünü size sunuyor. En son HDR özelliklerinde tanımlanan Rec. 2020 teknolojisi, yeşilin farklı yeni tonlarını yeniden üreterek ve çeşitli mavi ve kırmızı renklerde iyileştirmeler sunuyor. Sinema benzeri renk doğruluğu sunan üründe renkler, Rec. 7091 renk standardıyla gerçeğe en yakın düzeyde doğruluk elde edecek şekilde kalibre edilmiştir. P8 Serisinde bulunan DICOM özelliği (Tıpta Dijital Görüntüleme ve İletişim), röntgen veya bilgisayarlı tomografi gibi yaygın olarak tıp alanında kullanılan görüntüleri simüle etmeye yarayan bir mod olarak da dikkat çekiyor.

Merkezi lens tasarımı ile zahmetsiz kurulum gerçekleştirmenizi sağlayan Acer P8800, ekstra ayarlamalar yapma zorluğundan da sizi kurtarıyor. Ayarlanabilir tekerlekler yardımıyla yatay ve dikey lens kaymalarını daha iyi kontrol ederek hassas bir şekilde yansıtma imkanı sunan cihazın uzaktan kumandalı ve motorlu 1,96X1 yakınlaştırma ve odaklama özelliği ile en etkili kurulum noktasını bulmak da kolay bir hal alıyor.

Çok sayıda G/Ç bağlantı noktası seçeneği, beklediğiniz görüntü kalitesini sergilemek için ihtiyaç duyduğunuz işlevselliği ve teknolojiyi sunarken, HDMI 2.0 üzerinden 4K içeriği korumak üzere tasarlanmış bir teknoloji olan HDCP 2.2 (yüksek bant genişliğinden Dijital İçerik Koruması), içerik, kimlik doğrulama kontrolünün ardından dijital onay gerçekleştirerek içeriğe izin veriyor.

P8800 ayrıca, Crestron Ağ Sistemi özelliğiyle internet bağlantısı ile cihazınızı istediğiniz yerden kontrol etmenize, kullanmanıza ve izlemenize olanak tanırken, Crestron Roomview teknolojisiyle tesisinizdeki tüm odaları takip edebilmenizi sağlayarak AV yöneticilerinin her odayı yönetip desteklemelerine olanak tanıyan bir yazılım aracı da sunuyor. Web tabanlı Crestron Flash programına da sahip olan cihaz, LAN aracılığıyla tüm kontrolü size veriyor.

Mayıs ayında Türkiye’de satışta olması planlanan Acer’ın yeni projektörü P8800’ün fiyatı ise 29.199 TL + KDV.

Paylaş